Vlastní

V čem tkví skutečné výhody rychlé nebankovní půjčky?

Když půjčku, tak od banky… Podobnými hesly se ještě relativně nedávno řídil každý, kdo měl obavu z nekalých praktik poskytovatelů nebankovních půjček. Ovšem tomu je naštěstí konec – významné legislativní změny vedly k tomu, že trhu nuceně opustila drtivá většina společností. Zůstaly jen ty, které splnily náročné podmínky. Pro zájemce o půjčku je to dobrá zpráva, ale proč byste měli nebankovní produkty upřednostnit před těmi bankovními? Jsou situace, kdy se jejich specifické parametry opravdu hodí.

Žádná zbytečná administrativa

Chcete si půjčit, ale nehodláte strávit spoustu času vyřizováním formalit? Rychlý schvalovací proces je jednou z nesporných výhod nebankovní půjčky. Celý proces je v podstatě záležitostí několika minut, což je v bance nereálné. Nebankovní poskytovatelé využívají pokročilé prescoringové systémy a zpracovávají díky nim informace v reálném čase. Na výsledek tak nebudete čekat déle, než je nezbytně nutné.

Co se týče podmínek pro schválení půjčky online, tvrzení, že „nebankovní společnosti půjčí každému“, není pravdivé. Všichni poskytovatelé musí zájemci o půjčku prověřit a v případě rizika žádost zamítnou. Obecně jsou však rychlé půjčky dostupnější než běžné bankovní úvěry.

stack of paper money and coins

Bleskový převod peněz

Jak to jen udělat, abyste mohli peníze použít co nejdříve po schválení půjčky? Poskytovatelé rychlých půjček většinou využívají účty u několika bankovních společností a provádí převody tak, aby se částky připsaly okamžitě.

Menší částka a jednorázová splátka

Jedna ze zásad zodpovědného půjčování zní: “Nepůjčovat si více, než je bezpodmínečně nutné.“ A právě v tomto směru jsou rychlé půjčky dobrou volbou, protože jsou poskytovány ve výši nejvýše několika tisíc korun. Splatnost je krátká (obvykle max. 30 dní s možností prodloužení o několik týdnů) a vrací se celá částka najednou.

Datum: 30.1.2018 | Rubrika: Vlastní

O webu

Na našich webových stránkách dostanete informace o založení jednotlivých druhů společností. Jako jsou akciová společnost, společnost s ručením omezeným, veřejná obchodní společnost, komanditní společnost a družstvo. Každá z těchto společností má rozdílné způsoby založení. Poskytneme vám informace o tom, kdo má povinné vklady a základní kapitál. Kdo ve společnostech ručí. Kdo má povinnost tvorby rezervního, respektive nedělitelného fondu. A mnoho dalšího. Společné tyto společnosti mají, že vznikají zápisem do obchodního rejstříku.